PARAFIA PW. MATKI BOSKIEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ W DARŁOWIE

OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

X Niedziela Zwykła
10.06.20181. Nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa – w niedzielę o g. 17.00, w tygodniu po Mszy św. o g. 18.00.

2. Święto św. Antoniego z Padwy, kapłana i Doktora Kościoła, patrona dzieł charytatywnych – przypada w środę 13.06. Na zakończenie wszystkich Mszy św. będzie uczczenie relikwii św. Antoniego a Caritas Parafialna będzie rozprowadzała chlebki św. Antoniego na rzecz ubogich.

3. Nabożeństwo Fatimskie – wypada także w środę - po Mszy św. wieczornej: różaniec, modlitwy, procesja z figurą MB wokół kościoła, apel maryjny.

4. Adoracja Najśw. Sakramentu w czwartek – o g. 15.00 Koronka, o g. 17.30 Nieszpory.

5. FZŚ – spotkanie formacyjne we wtorek o g. 16.30 w salce.

6. Franciszkańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę – szczegółowe informacje na folderach wyłożonych na stoliku pod chórem. Diecezjalna Piesza Pielgrzymka ze Skrzatusza na Jasną Górę – informacje w gablocie. Zapraszamy!

7. Synod Diecezjalny – Msza św. w int. Synodu w czwartek o g. 18.00 a po Mszy św. w salce spotkanie Zespołu Synodalnego.

8. (Podczas Mszy św. o g. 7.30, 9.00 i 10.30): Dziś ulicami Słupska przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny – rozpoczęcie Mszą św. o g. 13.00 w kościele św. Maksymiliana.

9. Trwa nabór na 1 rok studiów teologicznych w Koszalinie. Inf w gablotach.

10. IV Odpust Kaszubski –Św. Góra Polanowska w najbliższą sobotę – są jeszcze wolne miejsca - wyjazd o g. 9.30 spod kościoła, zapisy w zakrystii.

11. W Gościu Niedzielnym m.in.: Dopominamy się o szacunek dla środowiska – tym bardziej potrzebuje go rodzina, Wolność sumienia – prawo do odmowy, Krytycznie o reformacji i Lutrze, Polska płonie – oddychamy truciznami.

12. Dziś zbiórka ofiar do puszek na zakup opału na ogrzewanie kościoła – za wszelką życzliwość, wsparcie, złożoną ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać!

13. Kronika żałobna – zmarli śp.:
+ Stefania Drzewiecka, l. 93 z ul. Bogusława X
+ Helena Pogorzelska, l. 85 z Darłówka
+ Aldona Tarnionek, l. 91 z ul. Wyspiańskiego
              Dobry Jezu a nasz Panie…


Copyright©franciszkanie.pl. 2015. All rights reserved